Нема производи.

Нема производи.

The Game Tag

  /  Posts tagged "The Game"

    Антолог со гордост најавува дека по успешната верзија за возрасните читатели, Алесандро Барико и неговите соработници подготвија и детска верзија на една од најактуелните книги на модерното време: „Тhe Game“. Книгата се очекува да биде во продажба од октомври 2020 година,

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram