Нема производи.

Нема производи.

„The Game“ – Алесандро Барико за деца

  /  #bookworm   /  „The Game“ – Алесандро Барико за деца

„The Game“ – Алесандро Барико за деца

 

 


Антолог со гордост најавува дека по успешната верзија за возрасните читатели, Алесандро Барико и неговите соработници подготвија и детска верзија на една од најактуелните книги на модерното време: „Тhe Game“.

Книгата се очекува да биде во продажба од октомври 2020 година, како ретко кога претходно, истовремено во Македонија со остатокот на целиот свет0.

Comments

 • Христина Арсова
  02/07/2020

  Мојот омилен Барико 🙂 Прекрасна вест, ќе можам да им го претставaм мојот омилен автор и на моите деца <3

  reply

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


  Потврдувам дека сум постар од 16 години.

  YouTube
  LinkedIn
  Share
  Instagram