Нема производи.

Нема производи.

Важно е да си на точак!

  /  Предизвици, givеaway   /  Важно е да си на точак!

Важно е да си на точак!

 

 

Правиме сефте на држачот за велосипеди што го нарачавме од нашите пријатели OMMO bike stand!

Секој викенд до крајот на јуни ве предизвикуваме да дојдете со велосипед во нашите книжарници во Скопје, за да добиете дополнителeн попуст од 10% на сите изданија на Антолог.

Оваа акција е во склоп на нашата насоченост за општествено одговорно дејствување како и во рамки на големата јунска акција со 20% попуст, така што доколку нè посетите со вашиот „пријател“ на две тркала ќе добиете вкупен попуст од 30%.

              

Сега е вистинско време да се погрижите за вашето здравје! Возиме велосипед, живееме здраво, се грижиме за околината и читаме со поволни цени.

Работното време на нашата книжарница во Центар е 10:30-17:30 (работни денови) и 10-15 (сабота). Додека, пак, во Дебар Маало работиме само работни денови (понеделник-петок) 9-17 часот.
Ве очекуваме!

 

Во склоп на проектот UNITED WE READ!, реализиран со поддршка на програмата Креативна Европа на Европската Унија.

   

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram