Нема производи.

Нема производи.

Вознемирени луѓе – book trailer

  /  Видea   /  Вознемирени луѓе – book trailer

Вознемирени луѓе – book trailer

 

 

„Вознемирени луѓе“ зрачи со налудничави фантазии и претстави, но едновремено е и мошне топла книга за сите силни чувства што го сочинуваат животот.

 

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram