Нема производи.

„Приказна за љубовта и темнината“ – Амос Оз

  /  Видea   /  „Приказна за љубовта и темнината“ – Амос Оз

„Приказна за љубовта и темнината“ – Амос Оз

 

 

„Читачот“ Александар Маџаровски се осврнува на култната „Приказна за љубовта и темнината“ од израелскиот писател Амос Оз.

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram