Нема производи.

„Ана“ од Николо Аманити

  /  Видea   /  „Ана“ од Николо Аманити

„Ана“ од Николо Аманити

Во склоп на проектот UNITED WE READ!, реализиран со поддршка на програмата Креативна Европа на Европската Унија.

   

 

 

Писателот и огромниот фан на убавата и вредна литература, Денис Бојаров, зборува за пролетниот хит „Ана“ од Николо Аманити. Слушнете сами:

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram