Нема производи.

10 дена европска литература

  /  Предизвици, givеaway   /  10 дена европска литература

10 дена европска литература

 

10 дена европска литература: 7-16 мај 2020

Драги наши читатели и читателки, креативци и креативки,

дали сте подготвени за нови предизвици?!?

Од денес до 16 мај ви подготвивме 10 возбудливи задачи.

Најкреативните и најинспирираните ќе ги наградиме, а сите доволно интересни објави ќе бидат собрани во пригоден број на е-зинот Репер.

Статус: завршен.

 

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram