Нема производи.

Нема производи.

Ања Кузмановска

  /  Ања Кузмановска

Ања Кузмановска

АЊА КУЗМАНОВСКА

Ања Кузмановска е родена на 2 август 1997 година во Скопје, Македонија. Учи во СУГС „Раде Јовчевски-Корчагин“. Авторка е на збирката поезија „Исконска тага“.

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram