Нема производи.

Нема производи.

Елен Матсон 

  /  Елен Матсон 

Елен Матсон 

ЕЛЕН МАТСОН

Елен Матсон (Удевала, 1962) е шведска писателка. Првата книга ја објавува во 1992 година и веднаш добива бројни позитивни критики. Главно пишува историски романи. Има добиено високи книжевни награди во Шведска.

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram