Нема производи.

Нема производи.

Изабел Вери

  /  Изабел Вери

Изабел Вери

ИЗАБЕЛ ВЕРИ

Изабел Вери е белгиска писателка и актерка. Глумела во неколку театри од Франција, Италија, Белгија и ОК. Поради своите танчарски и пејачки способности учествувала во мјузикли и во филмови. Авторка е на три книги.

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram