Нема производи.

Нема производи.

Јозеф Карика

  /  Јозеф Карика

Јозеф Карика

ЈОЗЕФ КАРИКА

Јозеф Карика (1978) е словачки писател и публицист. Популарноста ја стекнува со своите книги посветени на магијата, но подоцна се посветува на белетристиката. Неговите романи денес се меѓу најпродаваните во Словачка.

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram