Нема производи.

Нема производи.

Озге Бахар Сунар

  /  Озге Бахар Сунар

Озге Бахар Сунар

IMG-5103

Озге Бахар Сунар (1981) е поранешна наставника која ја сменила својата професија и станала писателка на книги за деца. Авторка е на голем број сликовници. Живее во Анталија, Турција, со своите две деца. Обожава да планинари и така доаѓа до идеи за нови приказни.

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram