Нема производи.

Нема производи.

Eрен Џанер Полат

  /  Eрен Џанер Полат

Eрен Џанер Полат

Eрен Џанер Полат (1989) студирал сликарство. Покрај ангажманите како илустратор за разни агенции, издавачки куќи и списанија, автор е и на сопствени проекти. Живее во Истанбул, Турција.

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram