Нема производи.

Нема производи.

„Бележникот на татко ми“ и „Куќата на џамијата“ од Кадер Абдолах

  /  Видea   /  „Бележникот на татко ми“ и „Куќата на џамијата“ од Кадер Абдолах

„Бележникот на татко ми“ и „Куќата на џамијата“ од Кадер Абдолах

 

 

„Читачот“ Александар Маџаровски со свој осврт за книгите „Бележникот на татко ми“ и „Куќата на џамијата“ од иранско-холандскиот писател Кадер Абдолах.

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram