Нема производи.

Нема производи.

Културен печат: Не правете им сенка на гробовите

  /  Од медиумите   /  Културен печат: Не правете им сенка на гробовите

Културен печат: Не правете им сенка на гробовите

 

 

Издавачката куќа „Антолог“ ја промовираше збирката раскази „Не правете им сенка на гробовите“ од младата македонска авторка Дијана Петрова (Делчево, 1992). Станува збор за нејзина втора книга, по „Бдеењето над себе“ од 2018 година.

 

Збирка раскази: „Не правете им сенка на гробовите“ од Дијана Петрова

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram