Нема производи.

Нема производи.

Читател на годината 2021

  /  #bookworm   /  Читател на годината 2021

Читател на годината 2021

 

 

Анета Стојчевска Ѓурова е нашата НАЈчитателка за 2021 година.

Нејзината лојалност и посветеност кон нашите изданија ги наградивме со пригодна награда.

Извадете си и вие лојална картичка, читајте ги насловите на „Антолог“ и можеби следната година и вие ќе бидете нашиот најчитател.

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram