Нема производи.

Нема производи.

Деца на злото – познати актерки

  /  Видea   /  Деца на злото – познати актерки

Деца на злото – познати актерки

 

 

Во рамки на месецот „Изолирај се со книга“ на Антолог, една македонска (Арна Шијак) и една српска актерка (Бојана Маљевиќ), го прифатија предизвикот да прочитаат извадок од романот „Деца на злото“ од Миодраг Мајиќ.

Арна Шијак

Бојана Маљевиќ

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram