Нема производи.

Нема производи.

Софија Лундберј најпродавана во Германија

  /  Вести   /  Софија Лундберј најпродавана во Германија

Софија Лундберј најпродавана во Германија

 

 

„Црвениот адресар“ од Софија Лундберј е веќе 6 месеци по ред најпродаван роман на германскиот магазин „Шпигел“. Деби романот на Лундберј од завчера е 26 недели последователно на врвот на листата на најпродавани романи во Германија.

Втората книга, „Прашалникот е половина срце“, е исто така на листата на бестселери, а неодамна ја започна својата 14-та недела како е на врвот на топ-листите на најпродавани романи во Германија.

 

Инаку и двете книги се дел од акцијата „Антолог на 2 метри од тебе“, каде што можете да ги добиете со 20% попуст во над 20 града низ Македонија.

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram