Нема производи.

Нема производи.

Екран: Нова е-книжарница на „Антолог“ за супериорно корисничко искуство

  /  Од медиумите   /  Екран: Нова е-книжарница на „Антолог“ за супериорно корисничко искуство

Екран: Нова е-книжарница на „Антолог“ за супериорно корисничко искуство

 

 

Издавачката куќа „Антолог” од Скопје со големо задоволство објавува дека на веб-локацијата http://www.antolog.mk/ е достапна новата интернет-страница, која е во модерен дизајн и со многу нови функции што ќе им помогнат на корисниците брзо и лесно да ги пронајдат сите информации и со уживање да ги одберат најдобрите книги.

 

Нова Е-книжарница на „Антолог“ за супериорно корисничко искуство

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram