Нема производи.

Новогодишни препораки со Читачот

  /  Видea   /  Новогодишни препораки со Читачот

Новогодишни препораки со Читачот

 

 

Рекапитулација на најдобрите книжевни дела од европската книжевна сцена по препорака на наши издавачи и културни работници од книжевната сцена – во новогодишното видео на Читачот за книжевни рецензии со препораки за најдобрите европски наслови.

Видетото е преземено од EU za Kultura.

 

 

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram