Нема производи.

Официјална онлајн-промоција на „Сигурен ризик“

  /  Поткаст   /  Официјална онлајн-промоција на „Сигурен ризик“

Официјална онлајн-промоција на „Сигурен ризик“

 

 

Специјална one-off емисија, во која Кристина Дукоска од издавачката куќа „Антолог“ се јавува како гостин водител, а Анде Јанков овој пат од другата страна на микрофонот зборува за новата книга „Сигурен ризик“.

https://omny.fm/shows/bukkast-knizevni-razgovori-so-ande/12-i?fbclid=IwAR0BUNFBH9lWut70ExnqIr7NOKvJpNDr1dlOdNkoM6Js1lOYt0fFMzmARuI

 

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram