Нема производи.

Нема производи.

Поткаст „Гол ручек“ со Душко Крстевски и Ања Мугерли

  /  Поткаст   /  Поткаст „Гол ручек“ со Душко Крстевски и Ања Мугерли

Поткаст „Гол ручек“ со Душко Крстевски и Ања Мугерли

Ања Мугерли, авторката на збирката раскази „Пчелно семејство“ беше гостинка на BookStar 2023 каде гостуваше и на поткастот „Гол ручек“ со Душко Крстевски. Погледнете го целиот поткаст за да ги дознаете нејзините ставови за книжевноста и процесот на пишување.

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram