Нема производи.

Нема производи.

Поткаст „Гол ручек“ со Душко Крстевски и Наџат ел Хачми

  /  Поткаст   /  Поткаст „Гол ручек“ со Душко Крстевски и Наџат ел Хачми

Поткаст „Гол ручек“ со Душко Крстевски и Наџат ел Хачми

Наџат Ел Хачми, авторката на романот „Во понеделник ќе н сакаат“ не самошто беше гостинка на BookStar 2023, туку ја освои и главната награда. Слушнете го нејзиниот разговор со Душко Крстевски на поткастот „Гол ручек“ и дознајте повеќе за нејзините ставови.

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram