Нема производи.

Нема производи.

Промоција на збирката раскази „Нека играат децата“ од Денис Бојаров

  /  Галерии   /  Промоција на збирката раскази „Нека играат децата“ од Денис Бојаров

Промоција на збирката раскази „Нека играат децата“ од Денис Бојаров

На 30 јули на платото на Младинскиот културен центар се одржа промоцијата на  збирката раскази „Нека играат децата“ од Денис Бојаров.
Промотор беше македонската авторка Фросина Пармаковска, а дискусијата ја модерираше Софија Стојков, одговорна за ПР и маркетинг во издавачката куќа „Антолог“.
Промоцијата на првенчето на Денис помина во одлично расположение и покрај врелата скопска ноќ.
Уживајте во галеријата и уверете се и сами.

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram