Нема производи.

Нема производи.

Разговор со Миодраг Мајиќ: Не постојат апсолутно исправни и непоправливо злобни луѓе (Културен печат)

  /  Од медиумите   /  Разговор со Миодраг Мајиќ: Не постојат апсолутно исправни и непоправливо злобни луѓе (Културен печат)

Разговор со Миодраг Мајиќ: Не постојат апсолутно исправни и непоправливо злобни луѓе (Културен печат)

 

 

Издавачката куќа „Антолог“ во својата уредувачка политика ја вклучи објавата на македонски јазик на книгите од српски автор Миодраг Мајиќ, кој е едновремено и судија и писател на крими-романи.

Разговор со Миодраг Мајиќ: Не постојат апсолутно исправни и непоправливо злобни луѓе

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram