Нема производи.

Нема производи.

Аделин Дједоне Tag

  /  Posts tagged "Аделин Дједоне"

    Дело што е длабоко, вознемирувачко, со тешка и потресна приказна. Иако романов е деби на авторката,успеала умешно да ни ја долови приказната на еден универзален начин. Аделин Дједоне некои од ликовите ни ги претставила без имиња, поради што е специфичен

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram