Нема производи.

Нема производи.

Ели Костова Tag

  /  Posts tagged "Ели Костова"

  „Возот за Самарканд“ од Гузел Јахина: Како љубител на историја, моја препорака е овој прекрасен, но истовремено суров роман кој го прочитав во еден здив. Гладта во комбинација со бездомништвото и епидемијата ги прикажува условите и животот на 500 деца

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram