Нема производи.

Нема производи.

Мисија Антолог Tag

  /  Posts tagged "Мисија Антолог"

    Во рамките на проектот „Читаме заедно! / United we read!“ поддржан од Европската Унија и на фестивалот „Букстар“ (BookStar), во текот на вчерашниот ден тимот на издавачката куќа „Антолог“ ја посети читалницата „Славко Јаневски“.     МИСИЈА АНТОЛОГ ја искористи оваа пригода да

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram