Нема производи.

Нема производи.

Читател на годината 2019

  /  #bookworm   /  Читател на годината 2019

Читател на годината 2019

 

Честитки за нашата НАЈчитателка за 2019, Валентина Богева.:book::heart:
За својата лојалност и посветеност кон изданијата на брендот Антолог, Валентина си доби признание и пригодна награда.:gift::medal:
Не заборавајте да ги приложите вашите лојални картички кога купувате изданија на Антолог, така станувате дел од „трката“ за НАЈчитател за оваа година. :books::ribbon::shopping_bags::heart:

 

 

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram