Нема производи.

Нема производи.

21 година читаме заедно

  /  Предизвици, givеaway   /  21 година читаме заедно

21 година читаме заедно

 

 

Драги читатели! Читаме заедно, растеме заедно и славиме заедно! Веќе 21 година сме заедно со вас во најубавиот од сите светови – светот на книгите. А преку светот на книгите, ние секој ден внесуваме повеќе светлина и повеќе убави моменти и во вашиот свет!

 

 

По повод нашиот 21. роденден сакаме ние да ве израдуваме вас со прекрасен подарок – најновата книга на нашиот основач, еден од најплодните македонски автори за деца и возрасни, Александар Кујунџиски. 😊 Со песните од оваа збирка, наменета за деца од 9 до 12 години, секој читател ќе има можност „да се воскрене на крилјата на мечтите“ и на ведрината што ја влеваат голем дел од стиховите. ❤️

Израдувајте некој млад читател и пренесете му ја љубовта кон читањето од мали нозе. Сѐ што треба да направите за да учествувате е следното:

https://www.instagram.com/p/CCVkquQHM1U/

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram