Нема производи.

Лидија Коваржик

  /  Лидија Коваржик

Лидија Коваржик

Лидија Коваржик

Лидија Коваржик е магистер по право, МБА и успешен претприемач. Со преселувањето во Пра­га, оваа инспиративна и храбра Хрватка основа­ла семејство и станала мајка на две девојчиња. Во моментов е директорка на Музејот на илузивната уметност каде што ја изразува својата љубов кон уметноста, додека својата страст за проучување на психологијата ја живее работејќи како серти­фициран животен и деловен тренер на Акаде­мијата Инге Рок (Inge Rock Academy), тета-исце­лителка (theta healing), со членство во Менса на Чешката Република, како и со менторство. Оваа инспиративна, креативна и интуитивна жена секому му внесува мир и воедно ги мотивира другите на забавен и занимлив начин да станат својата најдобра верзија живеејќи си го животот на своите сништа.

Поврзани продукти

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram