Нема производи.

BookStar 2020 во Кинотека

  /  Галерии   /  BookStar 2020 во Кинотека

BookStar 2020 во Кинотека

Фотографии од трите книжевни вечери (19-21 октомври 2020) во рамките на Фестивалот на европската литература „BookStar“ во Кинотека на Северна Македонија.

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram