Нема производи.

Нема производи.

Елементал: Антолог повикува во светот на чудното, чудесното и волшебното

  /  Од медиумите   /  Елементал: Антолог повикува во светот на чудното, чудесното и волшебното

Елементал: Антолог повикува во светот на чудното, чудесното и волшебното

 

 

Читањето не е само запловување во различни светови и туѓи приказни. Читањето е доживување, созревање, уживање, самоспознавање, клуч кој го отвора умот и патоказ кон улов на слободата. Читањето не е задолжително. Читањето е љубов за која никогаш не е прерано, ниту предоцна. Под слоганот Нека трепка!издавачката куќа Антолог оваа недела ја посветува на радоста на најмладите читатели и со четири нови наслови повикува во светот на чудното, чудесното и волшебното.

 

Антолог повикува во светот на чудното, чудесното и волшебното

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram