Нема производи.

Нема производи.

Елементал: Книжарницата на тркала започна да ја вози својата приказна

  /  Од медиумите   /  Елементал: Книжарницата на тркала започна да ја вози својата приказна

Елементал: Книжарницата на тркала започна да ја вози својата приказна

 

 

Викендов во Градскиот парк во Скопје и официјално започна приказната на Книжарницата на тркала, нов проект на издавачката куќа „Антолог“ од Скопје чија цел е да се промовираат книжевни вредности и да се зголеми достапноста на книгите.

Книжарницата на тркала започна да ја вози својата приказна

 

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram