Нема производи.

Нема производи.

ГОЛ РУЧЕК – #13 поткаст со Душко Крстевски и Зоран Радически

  /  Поткаст   /  ГОЛ РУЧЕК – #13 поткаст со Душко Крстевски и Зоран Радически

ГОЛ РУЧЕК – #13 поткаст со Душко Крстевски и Зоран Радически

 

 

Душко Крстевски и Зоран Радически зборуваат за предизвиците при преведувањето на романот „Гранд хотел Европа“ од Илја Леонард Фајфер во нашиот добропознат поткаст „Гол ручек“.

 

 

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram