Нема производи.

„Јуда“ од Амос Оз

  /  Видео рецензии   /  „Јуда“ од Амос Оз

„Јуда“ од Амос Оз

 

 

Читачот Александар Маџаровски повторно со осврт на книга од Амос Оз, овој пат „Јуда“, едно од нашите најнови изданија.

Напиши коментар

eighteen − 7 =

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


Потврдувам дека сум постар од 16 години.
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram