Нема производи.

Кутија на приказни: Ајде да патуваме

  /  Детско катче   /  Кутија на приказни: Ајде да патуваме

Кутија на приказни: Ајде да патуваме

 

 

Ива и мама Јована ја отвораат Кутијата на приказни. Погледнете го видеото и раскажете ни: каква е вашата приказна за детето во пижами и девојчето со боичките? Споделете ја со нас во коментар на оваа објава или на мејлот storybox@antolog.mk. Најдобрата творба ќе биде наградена со сликовницата„Ајде да патуваме“. Право на учество имаат децата до 10 години. Добитникот ќе го избереме на 25 мај. Ве очекуваме.

 

 

 

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram