Нема производи.

Нема производи.

Наскоро – водич за разумното сомневање и преиспитувањето

  /  Вести   /  Наскоро – водич за разумното сомневање и преиспитувањето

Наскоро – водич за разумното сомневање и преиспитувањето

 

 

Дали сте подготвени да ги отворите мислите кон нови хоризонти?

Наскоро во Антолог пристигнува една од најдобрите мотивациски книги, „Размислете уште еднаш: Моќта на знаењето за сопственото незнаење“ од психологот и еден од најпродаваните автори според „Њујорк тајмс“, Адам Грант!

Следете нè и не пропуштајте ја можноста да го имате овој бестселер во својата домашна библиотека

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram