Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Други производи  /  Детска маица „Тино од мојот влез“

Детска маица „Тино од мојот влез“

Шифра: 31607 Категорија:

400,00 ден

Опис

Маички за најмалите суперхерои со омилениот лик – Тино од мојот влез.
Достапни во две големини:
 • 3-4 години
 • 5-6 години
Во коментар кон нарачката пишете ни која големина ја избирате.
Тино од мојот влез ве кани на уште многу нови авантури.

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


  Потврдувам дека сум постар од 16 години.

  YouTube
  LinkedIn
  Share
  Instagram