Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Други производи  /  Кутија Фредрик Бакман

Кутија Фредрик Бакман

Шифра: 30782 Категорија: Ознака:

150,00 ден

Опис

Ова прекрасно пакување е наменето за сите вљубеници во пишаната магија на шведската сензација Фредрик Бакман и во неа може да го најдат својот дом овие пет книги одеднаш:

Човекот по име Уве

Баба ми ве поздравува и ви се извинува

Брит-Мари беше тука

Секое утро патот до дома е сѐ подолг и подолг

Живот за живот

Бидете оригинални, подарете го некому овој прекрасен сет од книги, или зачувајте ја само за себе.

 

Кутијата може да се добие и како подарок од нас за нарачани кои било две книги од Фредрик Бакман преку www.antolog.mk.

Дополнителни информации

Маса 10 g
Димензии 13 × 10 × 20 cm

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram