Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Други производи  /  Керамички филџан

Керамички филџан

Шифра: 31855 Категорија: Ознака:

300,00 ден

Опис

НОВА ЛИНИЈА НА ПРОИЗВОДИ СО ИНСПИРАТИВНИ ПОРАКИ ОД ОМИЛЕНИТЕ КНИЖЕВНИ ЛИКОВИ!
Во пресрет на најубавиот период од годината, ние во „Антолог“ решивме дружбата со книгите да ја направиме уште повозбудлива.
Внимателно селектирани и оригинални додатоци наменети за сите наши читатели, за сите вас антологџии! Производите од новата линија ќе бидат твоја оригинална врска со светот на книгите во секое време, каде и да си. А одличен избор се и да ги подариш некому.
Керамички филџани достапни во десет различни дизајни, со инспиративни пораки од омилените книжевни ликови (горе до цената на производот изберете го дизајнот што го сакате).
Уживајте во празниците и овозможете си ги себе и на своите најблиски најубавите подароци по прифатливи цени!

Дополнителни информации

Одбери дизајн

Ајде да патуваме!, Авантурите почнуваат!, Буууу!, И јас сум суперхерој!, Ниту ден без насмевка!, Отвори го срцето!, Секогаш размислувај поинаку!, Сонувај бескрајно!, Среќата е – една лисица!, Што блееш како овца?

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram