Нема производи.

Нема производи.

Книги

  /    /  Други производи  /  Постер за гребење

Постер за гребење

Шифра: 31013 Категорија: Ознака:

200,00 ден

Нема на залиха

Опис

ЗЕМИ ПОСТЕР СО ГРЕПКА И 2021 НЕКА ТРЕПКА!

 

Постави си 25 предизвици за читање и исполни ја 2021 година со книги и приказни. Имаш прочитано некој од овие наслови? Веќе си во предност пред другите!

„Скреч“ постерот се добива бесплатно за секоја сметка над 1100 денари во книжарниците на Антолог или на сајтот www.antolog.mk

Редовна цена: 200 денари

Дополнителни информации

Маса 40 g

Рецензии

Сѐ уште нема мислења

Сподели го твоето мислење, можеби ќе му помогнеш некому во изборот.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка

Како да нарачам

Со одбирање на копчето ВО КОШНИЧКА што се наоѓа покрај секој продукт, продуктот се префрла во вашата кошничка.
Одберете ВИДИ КОШНИЧКА доколку сакате да ja промените кошничката.
Одберете НАРАЧАЈ ВЕДНАШ доколку сте ги одбрале сите барани продукти.
Точно потполнете ги сите потребни информации.
Уплатата може да ја извршите со картичка или со уплата во банка.
Цената на испораката во Македонија е 120 денари.
Рокот за испорака е од 2 до 3 работни денови.
ПОВЕЌЕ

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram