Нема производи.

Нема производи.

„Скриени желби, немирни патувања“ од Владимир Јанковски

  /  Видea   /  „Скриени желби, немирни патувања“ од Владимир Јанковски

„Скриени желби, немирни патувања“ од Владимир Јанковски

 

 

Читачот Александар Маџаровски со осврт кон најновиот роман на Владимир Јанковски – „Скриени желби, немирни патувања“.

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram