Нема производи.

Нема производи.

Македонски Автор Tag

  /  Posts tagged "Македонски Автор"

    Милчо Мисоски на книжевната сцена настапи со поезија во почетокот на 90-тите години, со објавувањето на „Чекајќи го ангелот“. Годинава од печат излезе „Зборови од хартија“. Колкав пат мораше да изодиш за да стигнеш до „Зборови од хартија“? Како вчера

      Раскажи ни нешто повеќе за себе, кој е Благоја покрај пишувањето, со што се занимаваш, кое е твоето хоби? Благодарам за поканата за интервју, навистина сум пресреќен што ќе имаме можност да поразговареме. Покрај пишувањето, имам огромна страст кон патувањето. Веројатно

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram