Нема производи.

Нема производи.

Случајот Чернобог Tag

  /  Posts tagged "Случајот Чернобог"

    Една млада режисерка од сегашноста снима документарец во кој приказната ја раскажува еден од психијатрите кој во раните 1980ти понесен од мистеријата на досието за Елеонора Чернобог и нејзините телекинетички моќи, почнува да се уверува дека сите митови се вистина… https://www.radiomof.mk/katerina-shoshko-trilerot-kako-zhanr-ne-%d1%9d-e-tugj-na-domashnata-chitatelska-publika/?fbclid=IwAR0HqkQu_6_35fjcCO4pSUTFuv9y53RyYX0NAMYm09tLX0e50zefSN-iin4  

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram