Нема производи.

Нема производи.

Радио МОФ: Катерина Шошко – трилерот како жанр не ѝ е туѓ на домашната читателска публика

  /  Од медиумите   /  Радио МОФ: Катерина Шошко – трилерот како жанр не ѝ е туѓ на домашната читателска публика

Радио МОФ: Катерина Шошко – трилерот како жанр не ѝ е туѓ на домашната читателска публика

 

 

Една млада режисерка од сегашноста снима документарец во кој приказната ја раскажува еден од психијатрите кој во раните 1980ти понесен од мистеријата на досието за Елеонора Чернобог и нејзините телекинетички моќи, почнува да се уверува дека сите митови се вистина…

Катерина Шошко – трилерот како жанр не ѝ е туѓ на домашната читателска публика

 

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram