Нема производи.

Нема производи.

Видео: BookStar 2021

  /  Видea   /  Видео: BookStar 2021

Видео: BookStar 2021

 

 

Ако го пропуштивте „BookStar 2021“ или сакате да се потсетите на некој интересен дел, на нашиот канал на „Јутјуб“ може да ги погледнете настаните од сите фестивалски денови.

 

Прв ден, 12 октомври 2021 година

 

Втор ден, 13 октомври 2021 година

 

Трет ден, 14 октомври 2021 година

 

Четврти ден, 15 октомври 2021 година

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram