Нема производи.

Нема производи.

Галерија: BookStar 2021

  /  Галерии   /  Галерија: BookStar 2021

Галерија: BookStar 2021

Најинтересните моменти од седмото издание на Фестивалот на европската литература „BookStar“ (12-15 октомври 2021 година).

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram