Нема производи.

Видеорецензија: „Приказната за сината планета“ од Андри Снаер Магнасон

  /  Видea   /  Видеорецензија: „Приказната за сината планета“ од Андри Снаер Магнасон

Видеорецензија: „Приказната за сината планета“ од Андри Снаер Магнасон

 

 

Читачот Александар Маџаровски ни раскажува за книгата за деца „Приказната за сината планета“ од Андри Снаер Магнасон.

 

 

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram