Нема производи.

Вечер: И ова лето уживајте во добра книга

  /  Од медиумите   /  Вечер: И ова лето уживајте во добра книга

Вечер: И ова лето уживајте во добра книга

Издавачката куќа „Антолог“, пак, со почетокот на летото за своите читатели, има подготвено повеќе изненадувања. „Во тек е акција со 20% попуст на сите изданија на ‘Антолог’ во 20 града низ Македонија, а до крајот на јуни секој што ќе дојде со велосипед во нашите книжарници во Скопје во петок и сабота ќе добие дополнителен попуст од 10%“

 

 

 

И ова лето уживајте во добра книга: Заминете на интересни патувања, без да ја напуштите безбедноста на домот

Напиши коментар

ул. „Ѓорѓи Пулевски“ бр. 29 лок.1 +389 2 3201 007 poddrska@antolog.mk

Пријави се за Антолог билтен за новости.

Дознај кои се најнови книги, понуди, попусти и друго


    Потврдувам дека сум постар од 16 години.

    YouTube
    LinkedIn
    Share
    Instagram